ЮНІСЕФ розвиватиме у Бахмутській ОТГ послуги для сімей з дітьми


image
Фото з відкритих джерел

Цього року в Бахмуті відремонтують міський центр соціальних служб для дітей та молоді. На його базі сім’ям з дітьми з усієї громади будуть надавати соціальні послуги нового зразка.

 

Про це Вільному радіо розповіла керівниця програм захисту дітей на сході України дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ Тетяна Фануш. 

Проєкт, який впроваджують у Бахмутській ОТГ, розвивають ще в 11 громадах Донецької та Луганської областей. Серед них – Дружківська, Миколаївська, Соледарська й Сіверська ОТГ.

За словами Тетяни Фануш, загалом на проєкт виділять близько 5 млн євро.

Програма складається з двох частин, перша з яких – тренінгова. Спеціалістів, які працюють у Бахмутському міському центрі соціальних служб для дітей та молоді, вже півроку навчають запроваджувати якісні соціальні послуги та правильно розраховувати для них бюджет.

Цього року стартує друга частина проєкту, в рамках якої планують відремонтувати центр соціальних служб.

“На першому поверсі будуть розташовуватись сервіси для сімей з дітьми. Це будуть такі компоненти, як медіація, денне тимчасове перебування для дітей, концентрування. Там буде окрема тренінгова кімната для проведення занять, у тому числі з позитивного батьківства”, – говорить Тетяна Фануш.

Обидві частини проєкту планують завершити невдовзі.

“До кінця року ми плануємо завершити всі роботи, а також тренінговий компонент”, – каже керівниця програм захисту дітей на сході України дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ.

Вона додала, що точна вартість проєкту для Бахмутської громади поки невідома, адже наразі готується проєктно-кошторисна документація.

Коли оновлений центр відкриється, місцева влада має забезпечити його життєздатність, а також виділяти кошти з місцевого бюджету на його розвиток після того, як проєкт завершиться.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: