Юристи відомої волонтерської організації проведуть безкоштовний прийом в Маріїнці


image
Фото з відкритих джерел

Юристи громадської організації «Донбас SOS» проведуть безкоштовну виїзну консультацію в прифронтовій Мар’їнці. Виїзний прийом проводять в рамках проекту «Правова підтримка та адвокація проблем жителів Донецької і Луганської областей».

 

26 грудня з 10.00 до 14.00 юристи консультуватимуть переселенців і жителів окупованих територій з юридичних питань. Якщо вам потрібна допомога аби правильно скласти документ, чи маєте питання до правознавців, звернутися можна за адресою: місто Мар’їнка, вул. Дружби, 6 (в приміщенні церкви).

Зазначимо, отримати безкоштовну правову підтримку в Бахмуті можна від благодійної організації “Право на захист” на адресою вул. Миру, 15-А; тел.: +38 044 337 17 62)  та в Бахмутському бюро правової допомоги за адресою м. Бахмут, вул. Василя Першина 11/11. Тел.: (06274) 4-58-68, +38 (050)-654-76-61.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: