Кабмін виділив ще півмільярда гривень на зарплати шахтарям, — Гройсман


image
Фото: з відкритих джерел

Чергові кошти направлять для підтримки державних шахт та їх робітників. Звідки перерозподілять гроші – поки невідомо.

 

“Ми сьогодні приймаємо рішення виділити 500 мільйонів гривень на покриття збитків українських шахт, які знаходяться в державній власності, на виплату заробітних плат”, — повідомив під час засідання Уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Зазначимо, Кабінет міністрів вже вдруге виділяє гроші на покриття заробітних плат гірникам. Так 24 жовтня Уряд виділив гірникам 300 мільйонів гривень. Кошти пообіцяли перевести на рахунок підприємствам до кінця цього року.

Нагадаємо, загострена ситуація з заборгованістю по заробітним платам відбувалась саме на Донбасі. В Лисичанську 33 гірники кілька днів залишалися протестувати за свої зарплати під землею. Але, через погіршення стану здоров’я, 18 гірників були вимушені піднятись на поверхню. Інші 15 гірників залишались протестувати під землею протягом двох тижнів. Вже 31 жовтня, вони піднялись на поверхню, але їх замінили інші гірники.

Також кілька разів протестували й гірники з Донецької області. Мітингувальники перекривали дорогу “Дніпро-Донецьк” в місті Селидово.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: