Підтверджені випадки COVID-19 на 30.05.2020:

23 204

В Україні
(696 померли, 9311 одужали)

160

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 90 одужали)

532

На непідконтрольній Донеччині
(18 померли, 134 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Кабмін впровадив автоматичне продовження адресної допомоги для переселенців


image
Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів України спростив процедуру оформлення адресної допомоги для переселенців. У людей, в яких строк оформлення перепав на момент карантину, виплати продовжаться автоматично.

 

Таке рішення український Уряд підтримав 8 квітня, повідомляє прес-служба Кабміну.

Згідно з постановою, в разі якщо 6-місячний строк виплати грошової допомоги закінчився в період карантину або обмежень через COVID-19 та ще 30 днів після цього, оформляти нову заяву на грошову допомогу не потрібно. Це зроблять автоматично без подання документів, а сума грошової допомоги залишиться такою ж, яка й була.

“Ощадбанк” під час карантину не може припинити видавати гроші в разі, якщо людина не пройшла верифікацію. Крім того, всі соцвиплати продовжаться також автоматично.

Нагадаємо, 2 квітня набрав чинності закон, яким виплати для людей з інвалідністю, допомогу при народженні дитини та допомогу малозабезпеченим  продовжують автоматично. Однак в законі не було роз’яснень, чи продовжать автоматично адресну допомогу для переселенців.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: