Кабмін змінив умови: Будівництво житла для переселенців коштуватиме місцевій владі дешевше


image
Фото з вільних джерел

Уряд вніс зміни до програми фінансування заходів з надання тимчасового житла для ВПО та облаштування центрів надання адміністративних послуг. Відтепер держава виділятиме на такі проекти більше грошей, а місцевий бюджет — менше.

 

Співфінансування передбачили у співвідношенні 70 на 30%. 

Про це повідомляє прес-служба кабінету міністрів.

Такі зміни у наданні коштів на потреби переселенців зменшать навантаження на міський бюджет. Так, раніше бюджетна програма співфінансування працювала за схемою 50/50 — половина коштів надходила від уряду і ще половину виділяв бюджет міста. Тепер, згідно зі змінами до програми виділення коштів, частка співфінансування для міського бюджету скоротилася на 20%.

“Завдяки прийнятим сьогодні змінам відкрилася можливість участі більшої кількості громад у цій програмі, що в свою чергу допоможе забезпечити внутрішньо переміщених осіб житлом для тимчасового проживання та спростить доступ до отримання адміністративних послуг для населення, яке проживає в населених пунктах, розташованих на лінії розмежування та тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях”,  – запевняють на урядовому порталі.

Зазначимо, МТОТ започаткувало програму надання тимчасового житла та облаштування сервісних центрів для видачі паспортів переселенцям та мешканцям тимчасово окупованих територій у 2017 році.

За даними уряду, за 3 роки з державного бюджету на потреби ВПО виділили 85 млн грн. Також майже 600 переселенців отримали житло в тимчасове користування в 2017-2018 роках. У 2019 році планують його отримання ще близько 200 людей з окупованих територій Донбасу.

Читайте також:

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: