Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Карантинний режим. Яку допомогу можна отримати в стаціонарах

Наталя Жукова
2020-04-27 14:24

image
Фото: Вільне радіо

Під час карантину лікарі намагаються менше приймати пацієнтів особисто, коли це можливо. Але медичні відділення працюють. Ми дізналися яку допомогу продовжують надавати лікарі Бахмутської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.

 

Як розповіла головна лікарка БЛІЛ Світлана Мельникова, наразі лікарі надають лише екстрену допомогу. Зі 152 лікарів, частина пішла у неоплачувану відпустку (це лікарі, які старші 70 років або мають серйозні супутні захворювання). 

Онкологічне відділення працює у звичному режимі, хімієтерапію онкохворі отримують вчасно. Вагітних в жіночій консультації приймаємо якщо є екстрені показання, в інших випадках отримуємо інформацію про стан їхнього здоров’я та коригуємо його у телефонному режимі. Жінок з вираженим больовим синдромом або з кровотечею приймають в гінекологічному відділенні та в жіночій консультації в штатному режимі  —  без направлення сімейного лікаря, по самозверненню або їх привозить “швидка допомога”,  —  розповідає Світлана Мельникова. 

А в хірургічному та травматологічному відділеннях  планові операції не проводяться, тобто там надають лише екстрену допомогу в загрозливих для життя станах (наприклад, вражені грижі, кишкова непрохідність, гострі апендицити, тощо). При травмах, які не потребують госпіталізації,  надають невідкладну допомогу у травмпункті (наприклад, накладають гіпс, потім пацієнти доліковуються у травматолога). 

“Окуліст та ЛОР теж приймають лише з гострими станами (наприклад,  видалення інородних тіл з ЛОР-органів). Кабінет комп’ютерної томографії  теж працює лише при ургентних станах (ДТП, травми, стаціонарні пневмонії та інсульти)”,  —  зазначає головна лікарка БЛІЛ.     

В неврологічному відділенні приймають тільки з інсультами. З  остеохондрозом вас не приймуть, а відправлять лікуватися амбулаторно у сімейного лікаря.

За інформацією Світлани Мельникової, 9 медиків стаціонару знаходяться на самоізоляції після контакту з пацієнтом, в якого підтвердився COVID-19. В БЛІЛ очікують на результати їх ПЦР-тестування.    

Додамо, планові щеплення дітям під час карантину теж проводять за графіком. 

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: