Підтверджені випадки COVID-19 на 30.05.2020:

23 204

В Україні
(696 померли, 9311 одужали)

160

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 90 одужали)

532

На непідконтрольній Донеччині
(18 померли, 134 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Керівник Бахмутської поліції дозволив залишити ярмарок в центрі Бахмута ще на два дні


image
Фото: Вільне радіо

Керівник поліції Бахмута зустрівся з обуреними торгівельниками, яких зранку з центру міста виганяли правоохоронці. В ході розмови вони прийшли до того, що ринок може залишитися там де і був принаймні до понеділка.

 

“В останній тиждень-півтори до нас масово поступають заяви. Перше — люди не можуть пройти. По-друге — я вибачаюсь за слова, ходили в туалет по дворах. Третє — в нас почались санепідемстанції”, — заявив т.в.о. начальника Бахмутського відділу поліції Ярослав Межений.

Він зазначив, що у зв’язку з цим вони написали лист до міськради. За словами Меженного, їм просто відповіли, що хочуть проводити там ярмарок.

“Запам’ятайте мої слова. Проводиться тільки в двох випадках ярмарок: виконком має винести рішення, і вам мають виділити місце, і ви там можете торгувати. Або має бути рішення виконкому від міського голови. Ні одного, ні іншого на цей момент немає”, — зазначив Ярослав Меженний.

Він додав, що торговці порушували правила дорожнього руху. На в’їзді на вулицю, де знаходиться ринок, стоїть знак пішохідної зони. Тобто рухатись там на автомобілі, якщо водій не мешкає у прилеглих будинках, не можна. Тому поліцейські складали адмінпротоколи і з цього приводу. На питання Вільного радіо, чому поліція не звертала на це увагу протягом 2 місяців, Межений відповів, що вони регулярно підходили до торговців і попереджали їх.

За ранок 20 вересня правоохоронці склали 2 протоколи стосовно “Торгівлі в невстановлених місцях”, і ще 2 — “Порушення правил дорожнього руху”. 

До понеділка нових адмінпротоколів на торговців в поліції пообіцяли не складати. За наступний же тиждень міська рада та правоохоронці мають узгодити законний варіант ярмарку в центрі міста. 

“Давайте домовимось так: до понеділка (23 вересня — ред.) ви торгуєте, ми зараз намагаємось це питання врегулювати, і з понеділка вже вирішиться”, — зауважив Меженний.

Нагадаємо, зранку 20 вересня біля будівлі міської ради правоохоронці почали розганяти торговців, які приїхали на “Ярмарок вихідного дня”. Десятки обурених мітингувальників пішли до міської ради, де їм відповіли, що такої команди поліції не давали.

Для довідки:

Ярмарок влаштували для торговців з Центрального ринку. За словами продавців, новий господар підвищив там орендну плату, а також змушує купувати в нього його товар.  

Відповідно до даних YouControl, що новий власник приватного підприємства “Торговий комплекс” (Центральний ринок) — це Надія Іванкова. ПІБ жінки фігурувало в декларації депутата міської ради Бахмута Володимира Іванкова за 2016 рік. В місті його знають як бізнесмена за прізвиськом “Ушастік”.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: