Керівники школи-інтернату на Донеччині не виплатили майже 134 тис грн своїм випускникам, – прокуратура


image
Фото з відкритих джерел

11 вихованців Миколаївської школи-інтернату не отримали державної допомоги після випуску з навчального закладу. Тепер правоохоронці зобов’язують адміністрацію нарахувати дітям невиплачені гроші.

 

Про це повідомляє прес-центр прокуратури Донецької області.

За даними слідства, протягом 2018-2019 років адміністрація Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату №7 не виплатила 11 випускникам одноразову грошову допомогу. Ці гроші гарантовані державою і передбачені Законом України “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”. За версією прокуратури, керівники закладу не врахували, що грошова допомога виплачується незалежно від працевлаштування випускників.

Слідчі звернулися з позовом на адміністрацію навчального закладу до Донецького окружного адміністративного суду. Вимоги обласної прокуратури задовольнили, тож тепер діти мають отримати державну допомогу від інтернату. Кожен з випускників має отримати шість прожиткових мінімумів, встановлених Законом України “Про Державний бюджет України на 2019 рік”. Згідно з документом, прожитковий мінімум визначається відповідно до віку людини. Для одного випускника розмір матеріальної допомоги становить 12 162 грн. Тож в цілому адміністрація має виплатити 133 782 грн.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: