Колізії в розумінні: Воєнний стан діє вже дві доби, але досі ніхто не знає, як


image
Фото: з відкритих джерел

Вже другий день йде активне обговорення воєнного стану. Більшість чиновників заявляли, що воєнний стан запроваждено з 9:00 28 листопада, однак з’ясувалось, що це помилка.

 

“Зараз уточнення було, опублікували остаточний Указ Президента Україні №392, який говорить про те, що введення воєнного стану з 14-ї години 26 листопада. Вступає в силу з дня опублікування, але опубліковано раніше було трошки інші документи, тому така плутанина”, — розповіла Вільному радіо прес-секретар Донецької Облдержадміністрації Тетяна Ігнатченко.

Також, Ігнатченко наголосила, що причин для паніки немає, всі обмеження, які і можуть бути під час воєнного стану, не стосуються цивільних.

“Всіх, кого хто небудь, чим небудь лякав, наголошую, що це лише превентивна можливість, але якщо буде агресія, буде мобілізація часткова, в першу чергу буде мобілізований резерв першої черги”, — розповів в інтерв’ю трьом загальнонаціональним каналам гарант України Петро Порошенко.

В ДонОДА також спростували чутки, що будуть якісь обмеження по перетину КПВВ.

“Контрольно-пропускні пункти в’їзду-виїзду працюють в штатному режимі. Вони скоро перейдуть на зимовий режим роботи. Немає причин турбуватися і для мешканців з тимчасово окупованих територій. Принаймні, з боку України все залишається без змін”, — додала Тетяна Ігнатченко.

Вона зазначила, що КПВВ закриваються лише в разі обстрілів, як це бувало і раніше.

Нагадаємо, раніше було відомо про введення воєнного стану  з 9:00 28 листопада.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: