На Донеччині судитимуть ексгендиректора
Фото з відкритих джерел
string(43) "Фото з відкритих джерел"

Експосадовця звинувачують у тому, що він виплатив понад 120 тис. грн бойовику, який не ходив на роботу.

 

Як повідомляють у Донецькій обласній прокуратурі, у 2014 році виконувач обов’язків генерального директора “Води Донбасу” створив на підприємстві посаду радника. Виконувати цю роботу він призначив командира незаконного збройного формування “Легіон”. За 2 роки посадовець виплатив радникові понад 124 тис. грн, хоча на роботу той не ходив.

Фігуранта обвинувачують у розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем та фінансуванні тероризму. Максимально за ці статті передбачається до 8 років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років та конфіскацією майна.

Зазначимо, на початку червня за такими ж статтями до СБУ в Маріуполі викликали як підозрюваного чоловіка на ім’я Олег Мокрий. У цьому відділі нашим журналістам підтвердили, що саме він є колишнім гендиректором підприємства-водопостачальника.

“Так, це він, але обставин вчинення ним злочину ми не можемо повідомити, оскільки це таємниця досудового слідства. Ми викликали його належним чином, але він не виявив бажання з’явитися до нас”, – розповідають у слідчому відділі СБУ.

Додамо, у відкритих джерелах також є свідчення, що у період з 2014 по 1016 роки посаду гендиректора “Води Донбасу” обіймав Олег Мокрий. Наприклад, у 2015 році Нацкомісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вимагала від “Води Донбасу” усунути деякі порушення. Генеральним директором там значився чоловік з таким іменем.

Ім'я колишнього гендиректора

У документах т.з. “ДНР” теж є згадки про Олега Мокрого. Наприклад, ось фрагмент порядку денного засідання однієї з окупаційних комісій, де мав доповідати цей чоловік.

Колишній очільник

Судитимуть Мокрого заочно, бо невідомо, де він зараз перебуває.

Нагадаємо, КП “Вода Донбасу” знаходиться частково на окупованих територіях та частково на підконтрольних.  Ремонтники необхідні на часті пориви. Труби рвуться як через зношеність систем, так і після влучання снарядів. Наприклад, взимку у Торецьку та ще кількох населених пунктах 10 днів не було води, бо бригада ремонтників кілька разів потрапляла під обстріл.

Читайте також:


Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Спонсор
Завантажити ще...