image

Конкурс мемів від Вільного радіо. Обери найкращого сам

|
30 Жовтня 2019

Впродовж жовтня ми збирали меми на тему фейкових новин про НАТО, освіту, медицину та інше. Тепер всі роботи ми разом з вами будемо розбирати в номінаціях. Найкращий жартівливий фейк про НАТО та одну з реформ оберемо ми, а ще один приз у 1000 грн можете допомогти виграти ви. Долучайтесь!

Нижче представлені всі роботи, які мали стосунок до теми конкурсу. Обрати ви можете одну з робіт. Для цього натисніть на квадрат під мемом, щоб проголосувати за нього, а тоді кнопку “Голосувати” в самому низу.

Loading ... Loading ...

 

Конкурс мемів проводиться за підтримки Інституту розвитку регіональної преси в рамках проєкту “Я не вірю на слово”. Голосувати можна до 23:59 13 листопада. Після — ми будемо підбивати підсумки та окремо повідомимо переможців.

Зазначимо, фейки або не правдиві факти часто з’являються в мережі та час від часу звучать з вуст політиків. Щоб розрізняти їх, то потрібно перевіряти наведені цифри в документах. Крім того, існує низка сайтів, які оформлені в новинному форматі і поширюють брехню. Щоб вас не ошукали, варто перевіряти новину на відповідність принципам журналістики: мають бути посилання на джерело інформації та баланс думок, а також відсутні особисті судження журналіста. На стартовій сторінці Вільного радіо ви можете прочитати всі принципи.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: