КП «Вода Донбасу» почали відключати від електропостачання за борги

Діана Шароді
2019-05-23 16:59

image
Фото з відкритих джерел

23 травня на вимогу постачальника «останньої надії» держпідприємство «Укрінтеренерго» частково відключили від електропостачання КП “Вода Донбасу”. 15 населених пунктів залишились без централізованого водопостачання.

 

Про відключення Донецькі електромережі повідомили напередодні.

Відключення почалося з Білокузьминівської насосної станції. Про це повідомили в КП “Вода Донбасу”. В результаті без води залишилися жителі сіл Білокузьминівка, Віролюбівка, Новодмитрівка, Молочарка, Стінки, Іжівка.

Вимкнули також електропостачання насосної станції четвертого підйому Другого донецького водопроводу. Тобто тепер Катеринівка, Клебан-Бик, Зоря, Романівка, Петрівка, Новгородське, Степове, Олександрово-Калинове, Яблунівка та Щербинівка також опинились без води. Всі відключені від водопостачання населені пункти знаходяться на підконтрольній Уряду України території.

Енергетики нагадують, що 1 квітня вже була подібна ситуація, коли оператор системи розподілу припинив електропостачання споживачам, у яких закінчився термін договору з «Укрінтеренерго», а договори з новими постачальниками ще не уклали. В результаті без води залишилися жителі сіл Костянтинівського і Торецького району.

За інформацією Води Донбасу, під загрозою зупинки канал “Сіверський Донець-Донбас”. Без водопостачання можуть залишитись більше 1 мільйона споживачів з Донеччини.

Зазначимо, що проблема водопостачання актуальна для всієї Донецької області. “Компанія “Вода Донбасу”, яка обслуговує більше трьох мільйонів людей, заборгувала електропостачальнику “Укрінтеренерго” за електроенергію більше мільярда гривень. Через це електропостачальник почав відключати “Воду Донбасу”. Розібратись в ситуації намагалась і обласна адміністрація, але наразі проблему вирішити не вдалось.

Актуальне по темі:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1358
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: