Контрольні пункти в’їзду-виїзду в Донецькій області накопичили несплачені рахунки. Однак покрити їх чиновники не можуть через юридичні колізії документального оформлення КПВВ.
За словами Олександра Куця, ускладнює процес вирішення питання те, що КПВВ юридично прив’язані до комунального підприємства “АТП”. Однак підприємство заробляє недостатньо коштів і не в змозі платити гроші за утримання контрольно-пропускних пунктів.
“Нам ДТЕК рано чи пізно світло на КПВВ відріже. Там є борги і так далі. Зараз ми вирішуємо, зараз всі КПВВ, всі надбудови і все обслуговування віддали так званому “АТП”, вона працює з перевезень і має фінансувати. Тут є проблема: для того, щоб КП “АТП” оплачувало ці послуги, воно повинно заробляти і звідкись ці гроші отримувати. Поки так вийшли з ситуації. Правильно ㅡ не вірно, поки важко сказати, оскільки сам статус КПВВ не визначений ніде і ніким”, ㅡ сказав очільник на своєму брифінгу.
Питання тимчасово вирішили, однак, це тільки відтягне час, заявив голова ОДА. Гроші на виплату боргів все одно потрібно сплатити, однак є багато юридичних перепон на їх оплату, бо “АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО” ㅡ комунальне.
Зазначимо, в Донецькій області 4 КПВВ “Мар’їнка”, “Майорське”, “Новотроїцьке” і “Гнутове”. До кінця року вони будуть реконструйовані. КПВВ “Майорське” вже оновили, “Новотроїцьке” наразі реконструюють.
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.