КПВВ Станиця Луганська відновив роботу (оновлено)

admin
2018-09-08 13:28

image
Фото: Луганська облдержадміністрація

Пропуск через єдиний пункт на Луганщині відновили з 12:00. Таке рішення прийняло командування Операції об’єднаних сил.

Як повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації, на реконструкцію КПВВ з областного бюджета витратили 20 мільйонів гривень. На під’їзді до пункту пропуску відремонтували ділянку автомобільної дороги «Красна Талівка» – Луганськ – Станиця Луганська.

Безпосередньо на КПВВ встановили павільйони очікування та пішохідні огородження, модулі для паспортного контролю та прикордонників. Облаштували туалети (в тому числі для людей з інвалідністю), фельдшерський пункт, місця для відпочинку з кімнатою для матері та дитини, модуль представництв Червоного Хреста та інших гуманітарних організацій. На пункті пропуску також працюватиме пересувний модуль «Ощадбанку». В усіх модулях провели мережі електро-та водопостачання, також встановили камери відеоспостереження.

На КПВВ одночасно працюватимуть 40 прикордонників, що перевірятимуть документи. Щодня пункт пропуску в Станиці Луганській перетинають близько 10 тисяч людей.

“Ми наполягаємо на відкритті автотранспортного коридору в Золотому, що значно розвантажить пункт пропуску в Станиці Луганській”, – зазначив голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

На облаштування КПВВ «Станиця Луганська» з обласного бюджету передбачено близько 20 млн гривень.

Зауважимо, що пункт пропуску в Станиці Луганській працюватиме в осінньому режимі – 07:00 до 18:30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: