Краматорське управління ДБР розслідує півтисячі справ


image
Фото з відкритих джерел

Керівники регіонального управління Державного бюро розслідувань прозвітували про результати перших етапів роботи на місцях. Детальніше про показники нового правоохоронного органу читайте далі.

 

Як розповів  директор теруправління ДБР в м.Краматорськ Артем Матвєєв, зараз їх слідчі ведуть 514 справ.

З цих 514 проваджень 322 передані з інших правоохоронних органів, 192 – відкриті безпосередньо слідчими нашого теруправління”, – зазначив Матвєєв.

В основному, кримінальні провадження відкривають у зв’язку з підозрою у військових злочинах, вимаганні неправомірної вигоди, перевищенні влади, привласненні бюджетних коштів, фальсифікації матеріалів кримінального провадження. Керівник регіонального підрозділу зазначив, що необхідно створити представництво Краматорського теруправління ДБР в інших містах.

«Це дасть змогу ефективно та вчасно реагувати на скоєні злочини. Якщо, наприклад, у Сєвєродонецьку відбувається злочин, слідчому потрібно виїхати до Сєвєродонецька з Краматорська, і ми вже втрачаємо час та ризикуємо втратити доказову базу», – наголосив Артем Матвєєв.

Про те, що новостворений підрозділ звинувачують в повільній роботі, ми писали раніше. В грудні військовий прокурор повідомляв про випадок виїзду ДБР на місце злочину на наступний день з часу повідомлення про нього.

Читайте також:

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

19
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: