Работники Kyivstar проводят ремонтные работы. Иллюстративное фото. Источник: УНИАН
Працівники Kyivstar проводять ремонтні роботи. Ілюстративне фото. Джерело: УНІАН

Мобільний оператор вже повністю відновив роботу фіксованого інтернету в Україні, а також практично завершив повернення голосового зв’язку для своїх клієнтів. Коли компанія планує повернути мобільний інтернет та які регіони першими його отримають — читайте у матеріалі.

 

Про результати відновлення компанії повідомив її гендиректор Олександр Комаров в ефірі національного телемарафону “Єдині новини”.

“Повністю відновлені послуги фіксованого інтернету для дому. Це приблизно один мільйон домогосподарств по всій Україні. Також майже на 99% відновлені послуги голосового зв’язку. Ми просто зараз закінчуємо останню географію — це правий берег Дніпра у Києві”, — заявив гендиректор мобільного оператора.

Втім, компанія стикнулася зі складностями при відновленні доступу до мобільного інтернету. За словами Олександра Комарова, його планували відновити ввечері 14 грудня, однак наразі у другій половині цієї доби повертати мобільний інтернет лише почнуть. Першим він, як прогнозують у компанії, повернеться на захід України, після чого решту регіонів приєднають  послідовно.

Нагадаємо, масштабна хакерська атака на компанію Kyivstar 12 грудня не лише частково або повністю залишила без зв’язку близько 25 мільйонів користувачів, але і частково паралізувала роботу окремих банків та систем оголошення повітряної тривоги в деяких містах. Ми розповіли в окремому матеріалі, хто, ймовірно, стоїть за атакою.


Завантажити ще...