Майже 25 мільйонів українців визначилися з вибором лікаря


image
Фото: з відкритих джерел

Президент відзначив ефективність першого етапу медичної реформи на прикладі Бахмута. Загалом же, 97% комунальних медичних закладів долучилися до реформи по всій країні та перейшли на нову модель фінансування, коли гроші ходять за пацієнтом. І вже близько 25 млн людей уклали декларації з лікарями.

 

Про це на форумі “Допомога поруч” розповів Президент Петро Порошенко.

“Перша позитивна історія, з якою я особисто зустрівся, це було у прифронтовому Бахмуті. В центрі первинної медико-санітарної допомоги. Там працює 38 лікарів і 131 медсестра. Я наголошу тільки декілька цифр. За старою системою субвенцій зарплата медсестри складала у Бахмуті 4863 гривень, а тепер – 7831, у лікаря – 7000, зараз  — 17 887”, — зазначив Президент.

18 тисяч зарплати для лікаря

18 тисяч зарплати для лікаря

#гарніновиниБахмутські терапевти отримали реформовану зарплатню: максимум перевалив за 18 тис. грнВідповідно до змін нової медреформи, зарплата лікаря залежить від кількості укладених декларацій із пацієнтами. Деякі медики в місті вже набрали майже 2 тис. клієнтів. Позитивні зміни є і для всіх пацієнтів.https://freeradio.com.ua/bahmutski-terapevti-otrimali-reformovanu-zarplatnju-maksimum-perevaliv-za-18-tis-grn/

Gepostet von Вільне радіо am Donnerstag, 1. November 2018

Додамо, що станом на березень 2019 року, у Бахмуті 68% населення уклали декларації з лікарями.

Нагадаємо, про результати першого етапу медичної реформи та перспективи другого ми говорили в інтерв’ю з головою управління охорони здоров’я Бахмута Оленою Мироновою.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: