Майже 52 тисячі військових з ООС голосуватимуть на виборах Президента 2019, – Опора


image
Фото з відкритих джерел

На виборах Президента-2019 зможуть проголосувати кілька десятків тисяч військових, які служать на сході України. На цих виборах для цього створили додаткові умови.

 

Про це в інтерв’ю для РБК-Україна розповіла координатор Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

“Зросла кількість дільниць у прифронтових територіях, в окремих невеликих громадах будуть відкриватися ділянки для військовослужбовців, так як місцевих жителів там формально залишилося не так вже й багато. Військові – це ті люди, у яких має бути стрижень, у тому числі політичний. Але ми не можемо виключати, що в окремих випадках буде групове голосування” – розповіла Ольга Айвазовська.

Також координаторка зазначила, що зараз на Донбасі створили потрібні для голосування умови. У 2014 році їх не було.

Додамо, командувач ООС Сергій Наєв розповів журналістам, що процедура голосування військовослужбовців ніяк не відрізнятиметься від звичайного голосування.

“Там, де буде можливість відійти – то підуть проголосують. А де не буде такої можливості – значить, будуть продовжувати захищати”, – розповів командувач ООС  телеканалу UA: Донбас.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: