Підтверджені випадки COVID-19 на 28.05.2020:

22 382

В Україні
(669 померли, 8439 одужали)

158

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 85 одужали)

469

На непідконтрольній Донеччині
(15 померли, 111 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Майже третина учасників ЗНО з географії вважають, що Антарктида знаходиться у Північній півкулі, — УЦОЯО


image
Фото: з відкритих джерел

Майже третина абітурієнтів (32%), які складали у цьому році ЗНО відповіли, що Антарктида знаходиться у Північній півкулі. Однак були й інші хибні відповіді на прості запитання.

 

Про це на прес-конференції в Укрінформі розповів директор Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

“60% абітурієнтів правильно визначають, що це Південна півкуля. Але дивує інше: майже кожен третій учасник тестування з географії, тобто предмета, який не є обов’язковим, а який свідомо обирають для участі в конкурсі на вступ до вишу, вважає, що цей материк розташований в Північній півкулі”, — сказав Бойко.

До того ж лише  43% колишніх школярів змогли правильно зіставити форми державного правління та адміністративно-територіального устрою України та країн Великої сімки.

“Кожен четвертий і кожен п’ятий переконані, що Україна є федеративною державою на кшталт Німеччини або США. Найбільше дивує те, що 10% вважають, що ми подібні до Великої Британії. Можливо, десь у нас є конституційний монарх”, — сказав Бойко.

Зазначимо, зовнішнє незалежне оцінювання — це обов’язкові тести, які потрібні для вступу у вищі навчальні заклади. Проводили його на початку літа. Зараз же триває вже завершальний етап вступної кампанії — формуються списки тих, кого прийняли на денне та заочне відділення, а також на бюджетну та контрактну форму навчання. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: