Медвиш Краматорська та Кропивницького відраховує 850 іноземних студентів через борги


image
Фото: з відкритих джерел

Ректорат ДонНМУ ім. Горького виправдовується, щодо відрахування іноземних студентів. Інформація про це з’явилась раніше, але тепер в мережі опублікували відео з офіційними поясненнями від ректора.

 

Як повідомляє прес-служба ДонНМУ ім. Горького, борг іноземних студентів перед університетом складає близько 30 мільйонів гривень. Всі ці гроші студенти сплачували фірмі “Українські освітні послуги”, яка запрошувала з інших країн студентів та допомагала оформлювати документи.

Однак ректор ВНЗ розповів, що платити за навчання студенти мають напряму до університету або фірмі посереднику, яка є партнером вишу.  

“На сьогоднішній день, таких фірм декілька (які мають договір з університетом), але до них не відноситься фірма “Українські освітні послуги”, — розповів у своєму зверненні ректор ДонНМУ ім. Горького Петро Кондратенко.

https://www.facebook.com/DNMU.official.page/videos/236658797126913/

Він зазначив, що всі кошти, які студенти перераховували на цю фірму, не враховуються в навчання, але якщо вони заплатять за інший семестр, вони можуть продовжувати навчання. Якщо ж ні – адміністрація вже підготувала накази про відрахування іноземців. Час на прийняття рішення у студентів завершується завтра, 12 лютого.

Крім того, Кондратенко заявив, що СБУ бажає усунути його з посади, та сфальсифікували усі звинувачення. Він зазначає, що силовики нібито прикривають схеми незаконної міграції, торгівлі людьми та “рейдерського захоплення” університету.

Нагадаємо, СБУ зібрала докази, що ректор ДонНМУ ім. Горького наживався на іноземних студентах.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: