Менше зброї і фірм: що декларує мер Бахмута цьогоріч

Діана Шароді
2019-03-25 15:50

image
Фото: Олександр Куць

Мер Бахмута Олексій Рева за минулий рік залишився без цінних паперів, кількох видів зброї, але зарплата зросла на більш як 150 тис грн. Детальніше про те, що декларує очільник Бахмута — далі в матеріалі.

 

Як стало відомо Вільному радіо з декларації топ-чиновника Бахмута, за минулий рік заробітна плата Олексія Реви за основним місцем роботи (Бахмутська міська рада) зросла на 154 тис грн. Пенсія за рік збільшилася на трохи менше ніж 10 тис грн.  

При цьому, цьогоріч мер Бахмута залишився без цінних паперів. Бо раніше посадовець і його дружина декларували акції, однак на яку саме компанію чи підприємство — невідомо.

Порівняно з минулими роками у Реви стало менше зброї. Так, за 2018 рік він не задекларував Карабін САЙГА і Карабін СКС. Вони були в деклараціях, оприлюднених раніше.

Нагадаємо, на одній з сесії Бахмутської міської ради меру міста з 01.01.2019 року встановили надбавку у 50% зарплати за високі досягнення у праці.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: