Підтверджені випадки COVID-19 на 30.05.2020:

23 204

В Україні
(696 померли, 9311 одужали)

160

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 90 одужали)

532

На непідконтрольній Донеччині
(18 померли, 134 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Мер Бахмута пояснив звідки взялись незадекларовані майже 63 млн грн боргу його дружини


image
Джерело фото: Прес-служба екс-очільника ДонОДА Олександра Куця. На фото Олексій Рева

В НАБУ відправили скаргу від НАЗК на міського голову Бахмута Олексія Реву, за те, що він не вказав в своїй декларації за 2016 рік борг дружини майже 63 мільйони гривень. Журналісти Вільного радіо звернулись до мера міста за поясненням, що це за гроші та чому їх не було в декларації. Що відповів мер читайте в матеріалі.

 

Нагадаємо, НАЗК поскаржилися в НАБУ на мера Бахмута Олексія Реву, який не все вказав в декларації. А саме фінансові зобов’язання дружини міського голови у вигляді майже 63 мільйонів гривень на користь двох місцевих підприємств. Власником однієї з них є їх син Дмитро Рева.

В письмовій відповіді Вільному радіо Олексій Рева пояснив, що проблема виникла через статутний капітал фірми ТОВ “ВКП “ДЕМИ”. Відповідь публікуємо дослівно.

“Різниця у 62 мільйони виникла тому, що повний розмір зареєстрованого, але не повністю сплаченого статутного капіталу складає 150 млн. Сума фактично внесеного статутного капіталу складає 89 млн., що й було достовірно задекларовано. Тобто статутний капітал в результаті його зменшення залишився в розмірі 89 млн.грн., порівняно с зареєстрованим у 2016 році капіталом у 150 млн.грн.”, — пояснив Вільному радіо міський голова Бахмута Олексій Рева.

Тобто грошей, які знайшла НАЗК, за словами Реви старшого — немає. Просто фірма не повністю поповнила статутний капітал зареєстрований в 2016 році. Аналогічна ситуація вийшла і з іншим підприємством ПП “ТПК”.

“Додатково зазначати інкриміновані мені мільйони по-перше – було б неправильним, по-друге було б штучним збільшенням показників декларації, що дійсно мало б наслідком подання завідомо недостовірних відомостей. Всі дані відображені в декларації вносились мною з офіційних документів підприємства, наданих моєю дружиною”, — додав Олексій Рева.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: