Мер Костянтинівки та його заступники весь рік отримуватимуть в рази вищу зарплатню


image
Фото з відкритих джерел

Міська рада Костянтинівки вирішила встановити керівникам апарату не лише надбавки, а й щомісячні премії та додаткові витрати на працівників міськради до кожного державного свята. Вже в січні чиновники отримають знову перераховану підвищену зарплатню.

 

Відповідне рішення міської ради Костянтинівки опубліковано на сайті установи.

Так, голова Костянтинівки заробив на надбавку у 50% зарплатні. Та крім цього, йому встановили щомісячну премію у 150% середньої зарплатні. А також залишаються ще премії до свят.

Таким чином, якщо рахувати зарплату очільника міста з населенням до 80 тис людей, то виходить, що Сергій Давидов мав би отримувати 9800 грн на місяць. Першим пунктом рішення сумму підняли до 14 700 грн, а тоді додали ще 22 050 грн. Тобто, щомісячно міський голова буде отримувати щонайменше 36 750 грн.

Це без врахування премій до свят тощо.

Зазначимо, за 2017 рік Давидов задекларував 460 010 грн доходу за рік. Тобто, в середньому він отримував більше 38 тис грн/міс.

Відповідно до рішення, преміюватимуть також секретаря міської ради Юрія Разумного. Йому щомісяця будуть видавати 2,5 стандартної зарплати.

Не обділили і заступників мера та керуючого справами міської ради. Кожен отримуватиме 130% надбавки щомісяця.

Крім того, працівникам виконавчого комітету, служб, відділів та управлінь міської ради, відповідно до штатного розкладу, надаватимуть допомогу для вирішення соціально-побутових питань, допомогу на оздоровлення, а також премію з нагоди державних і професійних свят у розмірі середньомісячної заробітної плати.  

Нагадаємо, що на 2019 рік міському голові Бахмута зберегли підвищену у 2,5 рази зарплату. На передостанній сесії міськради у минулому році Олексію Реві встановили надбавку за високі досягнення у праці, у розмірі  50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи органів місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років. А також преміювати його у розмірі 100% посадового окладу відповідно до “особистого вкладу в  загальні результати роботи за фактично відпрацьований час”.

Зазначимо, що відповідно до Закону України, посадовий оклад мера міста із населенням до 80 тис. людей складає 9800 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: