Мешканці Маріуполя отримають питну воду на декілька десятків мільйонів євро


image
Фото: з відкритих джерел

Уряди України та Франції домовились про кредит на реконструкцію системи водопостачання Маріуполя.

 

Підписали з Урядом Франції Угоду щодо водопостачання питної води до Маріуполя. Вартість проекту – 64 млн євро”, — про це написав на своїй сторінці у Facebook прем’єр міністр України Володимир Гройсман.

Завдяки цим коштам планують побудувати фільтрувальні станції, водозабори, оновлять застарілі мережі та інше.

Мета угоди – вирішити ключову проблему великого індустріального міста, забезпечити якісною водою майже 500 тис. жителів, мінімізувати втрати води”, — повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Таким чином, 64 мільйони гривень — це кредитні кошти, які Україні на 30 років надав Уряд Франції. Однак і цих коштів не вистачить, щоб профінансувати проект забезпечення водопостачання, і покриває лише близько 65% проекту. Іншу частину коштів забезпечать “Інші джерела”.

Зазначимо, що близько 20 прифронтових населених пунктів в Донецькій області мають проблеми із водопостачанням. Питну воду їм привозять лише волонтери, однак коштів від благодійників повністю забезпечити населені пункти питною водою не вистачає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: