Мешканці Торецька, Новгородського та Авдіївки можуть отримати до 200 тис гривень на мурал або ремонт під’їзду


image
Фото: з відкритих джерел

Міжнародна металургійна компанія в партнерстві із військово-цивільними адміністраціями виділяють більше трьох мільйонів гривень на облаштування маленьких містечок в області.  

 

Міжнародна компанія “Метінвест” в рамках програми соціального партнерства разом із військово-цивільними адміністраціями проводить конкурс на 3,1 мільйон гривень. Про це повідомляє прес-служба Метінвест.

Мешканці Авдіївки, Торецька та Новгородського можуть подати свої пропозиції на покращення житлових умов в своїх населених пунктах.

“В цьому році компанія збільшила суму фінансування. Ми вирішили провести цей конкурс і в Торецьку, і в Новгородському. В Торецьку сумма гранту 1 мільйон гривень, а в Новгородському 600 тисяч гривень”, — розповіла Вільному радіо менеджер з регіонального розвитку компанії Оксана Трегубчук.

 

Проект повинен бути спрямований на вирішення існуючих питань у сферах благоустрою, на поліпшення якості життя населення або на формування та розвиток культури. А саме ремонт прибудинкових територій, внутрішньобудинкових просторів та підтримку порядку.

Заявки на участь приймаються до 29 березня. Більш детальну інформацію можна отримати за номером +38067-621-0311.

Цей проект вже проводили в минулому році в Авдіївці. Обсяг проекту був 1 мільйон гривень. Тоді вигравали різні проекти: ремонт сходів в під’їзді, встановлення лавок біля будинків, вікон в деяких житлових будинках та інше.

“Ми завели цей конкурс тільки в Авдіївці, та побачили, та дійсно побачили як люди на нього відгукнулись. І коли ми бачили, що всі проекти наші реалізовані, ми зрозуміли, що у людей є ініціатива. Вони хочуть брати участь, хочуть змін”, — додала Оксана.

Тож цього року вирішили збільшити призовий фонд, та розширити зону проведення цього проекту. Також цього року додали ще один напрямок — встановлення муралів, графіті на будинках та інше. Оксана Трегубчук каже, це щоб привернути увагу молоді.

Зазначимо, програму проводять у містах де знаходяться заводи групи компаній “Метінвест” олігарха Ріната Ахметова. Вони є основним місцем роботи для багатьох мешканців, але і головним забрудником навколишніх територій. Для зниження показників небезпеки в області прийняли програму “Чисте повітря”, в рамках якої заводи мають також оновлювати свою техніку, аби продукувати менше викидів.

Можливість самостійно реалізовувати проекти на місцях з ініціативними мешканцями міст допомагає також “Бюджет участі”. Однак, у нього значно нижчий рівень фінансування. Адже тут гроші знаходять з бюджету кожного окремого міста.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: