Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Мешканці Торецька вже другий день поспіль залишаються без води


image
Фото: ДСНС Донецької області

Через порив на водогоні “Горлівка — Торецьк” без води залишаються понад 42 тисячі людей. ВЦА проводить перемовини, щоб отримати гарантії безпеки для ремонту, але бойовики цих гарантій ще не дають.

 

“Вода з Горлівки розкачується, але до Торецька не підходила. Тобто там варіантів немає — є порив водогону однозначно. І пошкоджене суттєво”, — розповів Вільному радіо заступник керівника Військово-цивільної адміністрації Торецка Сергій Винник.

Він зазначив, що ремонтна бригада немає доступу до 4-х кілометрів ділянки цього водогону, а саме між двома нульовими блокпостами.

“Це між нулями, блокпостами. Тобто не зрозуміло як туди заходити без режиму тиші. Точніше взагалі неможливо заходити без гарантії безпеки, тому що це загрожує життю безпосередньо ремонтної бригади”, — додав Винник.

Він пояснив, що наразі перемови йдуть активно, вже підключили ОБСЄ, СЦКК, волонтерів Червоного Хреста, які вже займаються цим питанням.

Наразі на сьогодні, 18 грудня, вже складений графік підвозу води для населення від комунальних служб та рятувальників:

В Торецьку вже два дні немає води

Станом на 11 годину 18 грудня без централізованого водопостачання залишаються 4 населених пункти. З 6 години 18 грудня проводиться підвоз води для населення та соціальних об’єктів. Протягом 17 грудня здійснено підвіз 89 м3 технічної води та сьогодні 15 питної та 25 тонн технічної води”, — розповіла Вільному радіо прес-секретар ДСНС Донеччини Вероніка Бахал.

Нагадаємо, 16 грудня мешканці Торецька залишились без централізованого водопостачання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: