Мешканців Донбасу безкоштовно вчитимуть комп’ютерних технологій. Як зареєструватись


image
Фото з відкритих джерел

Незабаром стартує безкоштовна освітня онлайн-програма “IT-nation”. Стати учасниками можуть мешканці Донецької та Луганської областей. Що передбачає програма, скільки в ній напрямків та як зареєструватися – читайте далі.

Курси починаються з 1 квітня й триватимуть близько півроку. Освітня програма допоможе опанувати комп’ютер “з нуля”, покращити свої навички або здобути нові знання в IT-сфері.

Навчання проходитиме за п’ятьма напрямками:

  • Просунутий Фронт-енд розробник;
  • Веб-розробник (HTML);
  • Автоматизоване тестування програмного забезпечення;
  • Ручне тестування програмного забезпечення;
  • Курс цифрових навичок.

Заняття займатиме не більше 15 хвилин на день. Організатори зазначають, що мета курсів – пояснити складні речі простими словами.

Програма передбачає зустрічі з менторами, тематичні вебінари та інші події. Зауважимо, офлайн-заходи тимчасово відтермінували у зв’язку з карантином.

Для навчання підійде комп’ютер або смартфон. Долучитися можуть мешканці Донеччини та Луганщини від 15 років. Інших обмежень на участь немає.

Форму учасника можна заповнити за посиланням. Реєстрація триватиме до кінця березня.

Курси розроблені громадською спілкою “Мережа Глобального Договору в Україні”. Підтримує програму американський проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України”.

Для довідки:
USAID “Економічна підтримка Східної України” – це проєкт, який надає технічну допомогу та підтримку мікро-, малому та середньому бізнесу, неурядовим організаціям, закладам освіти, містам і громадам. Діяльність проєкту зосереджена на трьох основних завданнях: стабілізація економіки, підтримка сталого розвитку підприємництва та розбудова довіри до економіки східної України.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: