Мешканців Донеччини запрошують на тренінг по розвитку сільських організацій


image
Фото: з відкритих джерел

Норвезька Рада у справах біженців організовує тренінг для мешканців Донеччини. Спікер безкоштовно розповість про те, як можна розвинути сільську організацію, збільшити обсяг виробництва та інше. Кращі зможуть претендувати на гранти для розвитку. Посилання на заявку для участі та більше деталей – далі.

 

На тренінг запрошують мешканців Бахмутського, Костянтинівського, Олександрівського, Покровського, Ясинуватського, Мар’їнського, Волноваського та Великоновосілківського районів.

В першу чергу це захід для організацій та об’єднань, які займаються:

  • сільськогосподарським виробництвом;
  • виготовленням етнічних виробів ручної роботи;
  • сільським туризмом;
  • іншими аналогічними сферами діяльності.

Його організовує Норвезька Рада у справах біженців (NRC — ред.) за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії. В організації Вільному радіо розповіли, що тренінг призначений не для однієї особи, а для груп людей, які займаються спільним бізнесом. Потрібно зібрати команду щонайменше з 6 людей від одного представника.

“Тренінг цей для сільськогосподарських організацій, для кооперативів, асоціацій або громадських організацій, які займаються спільним видом діяльності, яка приносить їм прибуток”, — розповіла Вільному радіо представниця NRC Катерина.

У рамках проекту команди учасників зможуть пропрацювати план розвитку для свого проекту та відвідати організації успішних колег в сусідніх областях.

Наприкінці цього тренінгу кращі учасники зможуть отримати грошову допомогу на розвиток свого підприємства.

“Програма складатиметься з кількох етапів. Тобто це будуть навчальні тренінги, а потім ті організації або групи людей, які пройдуть курс цих тренінгів, вони зможуть взяти участь на отримання грошових грантів”, — пояснила Катерина.

В минулому році таких переможців з Луганської області було 5.

“В минулому році ми робили цю програму. Брали участь з бахмутського району. 17 організацій з Луганської області проходили у нас навчання і 5 з них отримали грошові гранти. Тому в цьому році ми повторюємо цю програму і запрошуємо інших бажаючих”, — розповіла представниця  “NRC”.

Зараз організація ще не визначилась із фаховим тренером для заходу, а також з містом проведення. Але, при згоді на участь в заході, компанії мають самі покрити свої витрати на поїздку, харчування та проживання.

Записатися на тренінг можна до 24 березня натиснувши тут. Якщо виникли якісь питання, більш детальну інформацію можна отримати за номером гарячої лінії “NRC”: 0 800 302 007.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: