Мешканцям Донеччини винні 1,7 млн грн субсидій на опалення газом та паливом

Анна Сердюк
2019-08-23 12:00

image
Фото з вільних джерел

За кілька місяців стартує новий опалювальний сезон, а борги по субсидіях для частини мешканців Донеччини досі не виплатили.

 

Як повідомляє Державна служба статистики в Донецькій області, сума боргу складає  900 тисяч грн у міських поселеннях та 800 тисяч грн у сільській місцевості. Такі дані зафіксовані станом на кінець липня. 

Та більшу частину суми родинам, у яких оформлена субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, її виплатили. На це держава витратила  48,6 млн.грн за півроку. В середньому в липні одержувачам субсидій цієї категорії виплачували по 3 тисячі гривень. Таких родин в області 16 тисяч.

Додамо, ще 160 тисяч сімей отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Їхня компенсації в середньому становить майже 196 грн на місяць. 

Для довідки: На субсидію від держави претендує та родина, у якої плата за комунальні послуги перевищує 15% від сумарного доходу. Якщо в родині є пенсіонери та інваліди, то показник плати за комунальні послуги становить 10%. 

За даними Міністерства соціальної політики, цьогоріч на виплату субсидії в бюджеті заклали майже 56 мільярдів гривень.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

41
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: