Мешканець Донеччини отримав умовний строк за розповсюдження дитячої порнографії


image
Фото: з відкритих джерел

Краматорський міський суд виніс вирок чоловіку, який розповсюджував порнографічні матеріали з участю дітей.  Чоловік мав у своїй “колекції” майже 2600 порно-матеріалів.

 

Краматорчанин, який працює на Краматорському машинобудівному заводі у вільний від роботи час розповсюджував порнографічні матеріали. Про це Вільному радіо стало відомо із даних реєстру судових справ.

З 2017 року чоловік зберігав на своєму комп’ютері вдома тисячі файлів із дитячою порнографією. Він завантажив на онлайн-хостинг 14 папок, у яких 2599 файлів із зображеннями та відеороликами, що містять кадри сексуального насильства над дітьми. В інтернеті він почав розповсюджувати ці відеороліки та фото.

В 2018 році чоловіка відправили в СІЗО. Однак наступного дня хтось вніс за нього заставу 88 тисяч 100 гривень.

Суд визнав Краматорчанина винним та призначив йому покарання у вигляді 5 років тюрми. Однак, через те, що на суді чоловік повністю визнав свою провину та щиро розкаявся йому дали 1 рік умовного строку.

Крім того, вилучені в нього вдома п’ять сексуальних приладів та два креми знищать.

Нагадаємо, правоохоронці затримали мешканця Маріуполя, який ділився порноматеріалами із поліцейськими.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: