Підтримати
пачки українських банкнот
Фото з відкритих джерел

Жителі Донецької та Луганської областей можуть отримати половину вартості своїх проєктів, які б збільшили їхній дохід. Кошти можуть отримати приватні й комунальні підприємства, об’єднання сільгоспвиробників та інші.    


Про нову можливість
повідомляє Данська Рада у справах біженців – Данська Група з розмінування (DRC-DDG). 

Проєкти мають збільшити дохід та покращити умови життя місцевих мешканців. Зокрема переселенців та людей, які постраждали від збройного конфлікту на Сході.

Гроші (10-100 тис дол США) можуть дати лише за умов співінвестування, тобто обов’язковий вклад має бути до 50 % загального бюджету проєкту. Внесок партнера може бути як грошима, так і у нефінансовій формі. 

Кінцевого терміну подачі заявок немає — проєкти можна подавати принаймні до кінця 2021. 

Для довідки:
Цей грантовий конкурс проводять за Програмою економічного розвитку східної України на гроші Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та уряду Великої Британії. Адмініструє цю грантову програму Данська Рада у справах біженців – Данська Група з розмінування. Мета програми — підтримати вразливі верстви населення шляхом посилення їхньої ролі в місцевій економіці та залучення у виробничо-збутові ланцюжки.

Хто може податися на грант?

  • Приватні підприємства будь-яких форм реєстрації,
  • об’єднання виробників сільгосппродукції, 
  • комунальні підприємства та інші.

Які саме проєкти хочуть підтримати?

Проєкт має:

  1. Збільшити доходи місцевого населення на певній цільовій території в Донецькій та/або Луганській області. 
  2. Передбачати розширення бізнес-діяльності партнера (при цьому створювати нові офіційні робочі місця не обов’язково). 
  3. Залучати у виробничо-збутові ланцюжки місцеве вразливе населення.
  4. Бути прибутковим та життєздатним для місцевого партнера.

Приклади проєктів, які можуть підтримати

  • Пункт прийому та зберігання овочів. Завдяки такій підтримці місцеві виробники могли б вигідніше збувати вирощувану продукцію за оптимальними цінами. 

— Така ідея передбачає співпрацю з приватними підприємствами, які володіють, наприклад, оптовими складами, та купуватимуть продукцію у місцевого населення.

  • Спрощення доступу місцевого населення до сільгосптехніки, ветеринарних послуг, с/г матеріалів (насіння, добрив, тощо). 

 —  ідея передбачає співпрацю з місцевими підприємцями, які працюють у сільськогосподарській сфері.

  • Придбання обладнання для місцевих/регіональних лабораторій, що підвищило б продажі місцевої продукції та збільшило б доходи місцевих мешканців.
  • Організація збору та перероблення молока для формування конкурентоспроможних цін збуту молока для місцевих виробників. 

— Це приклад бізнес-партнерства з приватними підприємствами, які мають досвід роботи у цій сфері, та готові купувати продукцію у місцевих жителів.

Заповнити заявку можна тут, а уточнити деталі можна за телефонами: 073-432-84-40, 093-037-29-02, 063-252-67-27, 093-350-14-59.

Читайте також:


Завантажити ще...