В Авдіївці, яка потерпає від постійних обстрілів загарбників, бракує продуктів довгострокового зберігання та деяких ліків. Містянам також потрібні батарейки та ліхтарі.
Про це повідомив “Новинам Донбасу” голова Авдіївської військової адміністрації Віталій Барабаш.
“Є перелік медикаментів, які потрібно ще довозити. Якісь були вже там поодинокі завози, але є номенклатура із 40-50 пунктів, плюс-мінус до 10”, — розповів очільник міської військової адміністрації.
Віталій Барабаш зазначив, що дитячого харчування та памперсів у місті вистачає. Однак мешканців потрібно забезпечити консервами, “швидкою” локшиною та іншими продуктами, які можна довго зберігати. Необхідні також памперси для дорослих.
“Також потрібні пауербанки, ліхтарики, батарейки”, — додав голова військової адміністрації Авдіївки.
Скільки людей наразі залишається в місті, Віталій Барабаш не уточнив.
Охочі допомогти можуть звернутися на Facebook-сторінку очільника Авдіївської військової адміністрації.
Ситуація на Авдіївському напрямку залишається складною. Ще 11 березня військово-цивільна адміністрація Авдіївки рекомендувала мешканцям міста виїхати з Донецької області, поки це ще можливо. Однак виїхали не всі. Містяни, які залишилися, наразі потерпають від обстрілів російських загарбників і потребують допомоги.
Так, 18 березня окупанти гатили по прифронтовому місту з “Градів”. Через обстріли загинули 2 людини, ще 3 цивільних отримали поранення. Під щільний вогонь потрапили багатоповерхівка, магазин та адміністративна будівля. Через декілька днів від обстрілів в Авдіївці загинули 5 містян та ще 10 постраждали.
Читайте також: