Мешканців Донеччини просять не ходити на кладовища під час карантину, — ДонОДА


image
Фото з вільних джерел

Через стрімке поширення коронавірусу мешканців регіону закликають відкласти традиційне відвідування кладовищ на Червону гірку.

 

Відповідне роз’яснення опублікувала Донецька облдержадміністрація.

Другий тиждень після Пасхи називають Поминальним, або Провідною неділею. У вівторок відзначають Радоницю або, як її ще називають, Червону гірку. Існує традиція в цей день згадувати померлих і їздити на кладовища. 

В разі відвідування кладовища в ці дні чиновники закликають не вживати на кладовищі їжу чи напої, вдягати маску та рукавички, не збиратися в групи більше двох людей та мати при собі документ, що підтверджує особу.

Нагадаємо, уряд України закликає православних вірян на Великдень не ходити до храмів, а молитися вдома та дивитися трансляції богослужінь по телебаченню чи в інтернеті. Зазначимо, єврейська громада України святкувала Песах вдома, не відвідуючи синагог.      

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: