Підтверджені випадки COVID-19 на 05.07.2020:

48 500

В Україні
(1249 померли, 21376 одужали)

680

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 238 одужали)

1242

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 547 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Міністерство освіти запровадило нові пільги для деяких вступників


image
Фото: з відкритих джерел

Цьогоріч Міністерство освіти та науки запровадило нові пільги для медиків та педагогів. Однак стосуються вони не усіх майбутніх студентів медичних та педагогічних вишів.

 

“З 2019 року запрацює механізм першочергового зарахування тих вступників, які йдуть у медичні та педагогічні виші, що готові після закінчення навчання працювати в сільській місцевості”, — розповіла на засіданні Уряду міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Читайте також: Як виглядають квитанції легальних батьківських внесків та чого не вистачає школам в Бахмуті (інтерв’ю)

У разі укладання цими студентами контрактів, їхні коефіцієнти домножуватимуть на 1,05.

Крім того, Гриневич анонсувала розширення освітніх пільг для учасників АТО. Однак, що саме мала на увазі, не розповіла.

Зазначимо, що у цьому році ЗНО  проходитимуть понад 354 тис людей. Це на 18 тис більше, ніж торік. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. Найбільше серед зареєстрованих учасників (понад 53%) випускників шкіл цього року. Більшість з них обирали по 4 предмети для тестування.

Нагадаємо, у Бахмуті в 2018 р. виділили 15 тисяч гривень на “Забезпечення навчання студентів І-VI курсів та лікарів-інтернів 1-го та 2-го років навчання у вищих навчальних закладах України ІІІ–IV рівня акредитації з укладанням договору про відпрацювання у КЗОЗ «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Бахмутської міської ради» протягом 10 років за фахом”. Передбачили кошти також на купівлю житла для медиків на вторинному ринку – 600 тисяч гривень на дві квартири.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: