Мінприроди закликає суд терміново конфіскувати тварин з Покровського приватного зоопарку


image
Фото з відкритих джерел

Міністерство екології та природних ресурсів закликає суд терміново розглянути питання про конфіскацію тварин із приватного звіринцю в Покровську. Про це повідомив міністр охорони навколишнього природного середовища Остап Семерак на своїй сторінці в Фейсбуці. Чиновник зазначив, що через те, що справу в суді затягують, звірі в незадовільних умовах страждають.

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/os.semerak/posts/2134258096594343

Йдеться про Покровський приватний зоопарк, в якому зараз утримують 12 медведів та 6 левів. Але відповідних умов там для них не створили. Нещодавно у справу втрутився Остап Семерак. Він займається перевезенням левів та ведмедів до Київського зоопарку. Там тварини мали б бути до того часу, поки власник приватного зоопарку не створить пристосованих умов.

Процедура конфіскації тварин повинна була початися наступного тижня, але 23 грудня стало відомо, що конфіскація скасована через заміну слідчого. У свою чергу, заступник міністра екології Василь Полуйко заявив, що в даній ситуації Мінприроди не може вивезти тварин без рішення суду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: