Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

МКЧХ пропонує бахмутянам 50 тис грн на розвиток бізнесу

Діана Шароді
2019-09-15 14:00

image
Фото: МКЧХ

У вересні 2019 року Міжнародний Комітет Червоного Хреста оголосив продовження програми грантової допомоги для домогосподарств і підприємців у Луганській і Донецькій областях. Організація надає до 50 000 грн для старту або розвитку малого бізнесу.

 

Претендувати на допомогу може як 1 людина чи мала група людей, які займаються господарством, там і підприємці. Про це Вільному радіо розповів спеціаліст діяльності відділу економічної безпеки представництва МКЧХ Денис Коваленко.

“В першу чергу що таке мікроекономічні ініціативи — це будь-яка діяльність, яка приносить прибуток, і ведення якої може здійснюватися власними силами. Ці гранти, це грошові гранти, націлені на ті домогосподарства, які постраждали в результаті конфлікту, і відчувають нестачу прибутку”, — пояснює Денис Коваленко. 

Електронну версію заявки для представників домогосподарств можна отримати за посиланням. Її потрібно роздрукувати і заповнити. Заповнену заявку потрібно надіслати на електронну адресу офісу МКЧХ, який реалізує програму. 

В Бахмуті програма грантів на мікроекономічні ініціативи передбачає співпрацю тільки з внутрішньо переміщеними особами (ВПО). Ще одне місто, де діє ця програма — Авдіївка. Там подаватися на отримання фінансування можуть всі охочі. 

“Один з критеріїв — прибуток на члена родини не має перевищувати 4200 грн. Так ми визначаємо, чи вразлива ця сім’я чи домогосподарство. Грантова програма на конкурсній основі. Тобто вони (учасники, — ред) подають заявку, ми її розглядаємо, відбираємо, далі вже співпрацюємо з цією людиною. В цій заявці люди вказують що це за ідея, де і як хочуть займатися”, — говорить спеціаліст діяльності відділу економічної безпеки представництва МКЧХ Денис Коваленко.

Також МКЧХ надає підтримку для підприємців на створення робочих місць. Гранти на конкурсній основі можуть отримати зареєстровані фізичні та юридичні особи, які відновлюють та/або розширюють свій бізнес, створюючи нові робочі місця, а також початківці, які планують зареєструвати свій бізнес. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що Данська Рада у справах біженців розробляє нову грантову  програму та шукає бізнес-партнерів з Донецької та Луганської областей. Пропонують від 10 000 до 100 000 доларів США.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: