МКЧХ пропонує бахмутянам 50 тис грн на розвиток бізнесу

Діана Шароді
2019-09-15 14:00

image
Фото: МКЧХ

У вересні 2019 року Міжнародний Комітет Червоного Хреста оголосив продовження програми грантової допомоги для домогосподарств і підприємців у Луганській і Донецькій областях. Організація надає до 50 000 грн для старту або розвитку малого бізнесу.

 

Претендувати на допомогу може як 1 людина чи мала група людей, які займаються господарством, там і підприємці. Про це Вільному радіо розповів спеціаліст діяльності відділу економічної безпеки представництва МКЧХ Денис Коваленко.

“В першу чергу що таке мікроекономічні ініціативи — це будь-яка діяльність, яка приносить прибуток, і ведення якої може здійснюватися власними силами. Ці гранти, це грошові гранти, націлені на ті домогосподарства, які постраждали в результаті конфлікту, і відчувають нестачу прибутку”, — пояснює Денис Коваленко. 

Електронну версію заявки для представників домогосподарств можна отримати за посиланням. Її потрібно роздрукувати і заповнити. Заповнену заявку потрібно надіслати на електронну адресу офісу МКЧХ, який реалізує програму. 

В Бахмуті програма грантів на мікроекономічні ініціативи передбачає співпрацю тільки з внутрішньо переміщеними особами (ВПО). Ще одне місто, де діє ця програма — Авдіївка. Там подаватися на отримання фінансування можуть всі охочі. 

“Один з критеріїв — прибуток на члена родини не має перевищувати 4200 грн. Так ми визначаємо, чи вразлива ця сім’я чи домогосподарство. Грантова програма на конкурсній основі. Тобто вони (учасники, — ред) подають заявку, ми її розглядаємо, відбираємо, далі вже співпрацюємо з цією людиною. В цій заявці люди вказують що це за ідея, де і як хочуть займатися”, — говорить спеціаліст діяльності відділу економічної безпеки представництва МКЧХ Денис Коваленко.

Також МКЧХ надає підтримку для підприємців на створення робочих місць. Гранти на конкурсній основі можуть отримати зареєстровані фізичні та юридичні особи, які відновлюють та/або розширюють свій бізнес, створюючи нові робочі місця, а також початківці, які планують зареєструвати свій бізнес. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що Данська Рада у справах біженців розробляє нову грантову  програму та шукає бізнес-партнерів з Донецької та Луганської областей. Пропонують від 10 000 до 100 000 доларів США.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: