Молоді з Донбасу пропонують 600 євро на навчальну подорож в Європу

Наталя Жукова
2020-02-07 13:45

image
Фото з відкритих джерел

Молоді люди 16-20 років, які не навчаються в університеті, можуть отримати 600 євро для самостійно організованої навчальної поїздки, пов’язаної з Німеччиною або німецькою мовою. 

Німецький фонд Zis (Stiftung für Studienreisen) надасть гроші для дослідження теми, яку обере учасник. Підтримають лише поїздки в країни чи регіони, де розмовляють  німецькою мовою, або якщо тема дослідження пов’язана з Німеччиною. Приклади підтриманих раніше проєктів можна подивитися тут (англійською мовою).

Зазначимо, подорож має тривати не менше ніж місяць, а спланувати її треба з допомогою особистого наставника (ментора). Ментора нададуть лише відібраним учасникам, він консультуватиме в онлайн-режимі. Надана сума не покриє всі витрати на місячне проживання.

Впродовж 3 місяців після повернення учасники програми мають надати щоденник подорожі німецькою чи англійською мовами або звіт про проведене дослідження (не менше 8 тис слів).

Додамо, ця програма не підтримує відвідування місць військових дій або жорстоких етнічних конфліктів, а також подорожі літаком. Необхідна умова подорожі  — згода батьків; вони мають долучити до анкети окрему форму згоди, навіть якщо кандидат/ка вже досягнув/ла повноліття.

Отже, щоб отримати цей грант, потрібно:

—  зареєструватися на сайті програми;

—  заповнити та надіслати анкету до 15 лютого 2020.

Якщо Ви не встигнете подати заявку цього разу, ще продовження програми анонсують в листопаді. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: