image

Музичну школу, яку не віддавала райрада, все ж передадуть на баланс Бахмутської ОТГ


Бахмутська районна рада погодилась передати на баланс Бахмутської ОТГ музичну школу. В рамках децентралізації це мали зробити ще до кінця минулого року.

 

26 лютого на сесії Бахмутської міської ради депутати проголосували за те, щоб прийняти у власність громади Опитненську музичну школу. Раніше райрада погоджувалась лише передати заклад в оренду. Про це повідомляє кореспондент Вільного радіо.

Так, Бахмутська ОТГ отримала школу площею 427,2 м²  та прилеглу територію — 0,071 гектар. Їй також передали всі меблі, обладнання та музичні інструменти.

На цій сесії також депутати вирішили додати до назви школи примітку “Бахмутської міської ради” замість “районної”.

Зазначимо, разом зі школою до громади перейшли і працівники закладу, на оплату праці яких також виділили фінансування на 2020 рік з районного бюджету. Але ці кошти так і не передали.

Голова Бахмутської ОТГ Олексій Рева: А відпускні, розрахунки з районного бюджету нам компенсували?

Заступник Реви Вікторія Точена: Відмовили нам.

Рева: Як відмовили?

Точена: На засіданнях депутатських комісій, коли це питання розглядали в районній раді, і з цього приводу було відмовлено.

Рева: А як же Бюджетний кодекс?

Точена: А за Законом України вони не хочуть робити”.

Тож, за даними Бахмутської міськради райрада не компенсувала їм близько 211 тисяч гривень.

Нагадаємо, музичну школу мали передати в Бахмутську ОТГ ще до кінця 2019 року. Але Бахмутська районна рада вирішила здати її в оренду

Впродовж 2019 та 2020 року журналісти Вільного радіо відвідували різні ОТГ в Донецькій області та розповідали про їхні перемоги та поразки:

 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: