Підтримати
Мешканців Донеччини запрошують на онлайн-лекцію та воркшоп
Фото з відкритих джерел

Заняття проведе український композитор Олексій Шмурак. Він поділиться секретами створення музики та розкриє хибні уявлення про неї. Участь — безкоштовна. Розповідаємо, як долучитися.

 

Заходи проводить фонд “ІЗОЛЯЦІЯ” разом з композитором Олексієм Шмураком 6 та 20 листопада.

Для довідки:
Олексій Шмурак  — український композитор, саундартист, лектор, публіцист, співведучий подкасту про музику #АШОШ. Працював менеджером, куратором і музикантом-виконавцем в області сучасної академічної та експериментальної музики й у проєктах в Україні, Німеччині, Польщі, Білорусі, Росії, Узбекистані. Музика Олексія звучала також у Грузії, Вірменії, Нідерландах, Франції та Словаччині. Співпрацював із літераторами та художниками. Займається просвітницькими та педагогічними практиками: майстеркласами, лабораторіями, онлайн-уроками.

6 листопада Олексій проведе лекцію “Музична форма: стереотипи і їх подолання”. Долучитися можуть усі охочі: музиканти-початківці, професіонали та просто ті, кого цікавить музика. Під час лекції композитор розкаже, що таке музичні кліше, чому музика здебільшого має схожу структуру та як у минулому й сьогодні композитори ламають такі шаблони та кліше.

“Є стереотип про високі та низькі жанри, що є класика, а є попса, і попса простіше. Це, звичайно, зовсім не так. Є стереотип про те, що музика робиться за велінням душі, натхненням — насправді ж у музиці дуже багато математики, причому навіть суворішої, ніж у звичному житті”, — розповідає Вільному радіо Олексій Шмурак.

Лекція починається о 15:00 та проходитиме онлайн. Долучитися до неї можна за посиланням. Заняття складається з трьох частин по 45 хвилин з 10-хвилинними перервами.

20 листопада відбудеться воркшоп “Робота зі структурою в музиці”. На нього запрошують вже музикантів, які грають та/або пишуть музику в різних жанрах.

Щоб стати учасником, заходу треба надіслати на електрону пошту [email protected] наступну інформацію про себе:

— ім’я, вік;

— контактну інформацію (e-mail посилання/номер телефону у Telegram);

— якими знання в музиці ви володієте;

— приклад(и) ваших музичних робіт (посилання на треки чи відео);

— яка музика подобається (посилання на треки чи відео).

Детальну інформацію шукайте на сторінці організаторів за посиланням

Читайте також:


Завантажити ще...