На ділянці розведення в Станиці з’явились військові в камуфляжі російського зразка під виглядом СЦКК


image
Фото: Українська правда

В районі Станиці Луганської, де влітку пройшло розведення військ, знову з’явились люди в камуфляжі з пов’язками “СЦКК”. Група СЦКК же зазначає, що це не їхні співробітники, а форма, в яку вдягнуті невідомі на ділянці розведення російського зразка.

 

В штабі ООС повідомляють, що неподалік Станиці Луганської на ділянці розведення №1 перебувають люди у військовій формі російського зразка. А на рукаві в них пов’язка з написом “СЦКК-JCCC”.

Штаб ООС спростовує, що це були представники Спільного центру контролю і координації, адже вони не використовують такі пов’язки. 

Зазначимо, Спільний центр контролю і координації створили ще у 2014 році для фіксації порушень припинення вогню. Спочатку туди входили представники української й російської сторони. Однак у 2017 році російські офіцери покинули СЦКК і поїхали в Росію. Представники СЦКК завжди вдягнені в піксельний камуфляж, в якому ходять українські військові. Представників т.з. “ЛДНР” в складі групи контролю немає.

Нагадаємо, міноборони України раніше повідомляли, що бойовики залишають на ділянках розведення несправну техніку. А спостерігачі місії ОБСЄ повідомляли, що 18 листопада біля Петрівського вони бачили 10 саперів бойовиків, які рухались в бік залишених позицій. Трохи згодом на тій же ділянці вони зафіксували 22 вибухи невідомого походження.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: