На Донбасі почнуть моніторити екологічний стан


image
Фото з відкритих джерел

Нова інформаційна система довкілля Донбасу дозволить кожному українцю отримувати доступ до інформації про екологічний стан повітря, води та природоохоронних територій на Донбасі.

 

 

Відтепер будуть слідкувати за якістю води Сіверського Дінця, оскільки він дає питну воду для  Харківської, Донецької та Луганської областей.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Вже другий рік Мінприроди спільно із Координатором ОБСЄ в Україні працює над планом реінтеграції довкілля постраждалих територій. Спільно нам вдалося реалізувати проект «Оцінка шкоди навколишньому середовищі на Сході». Завдяки йому ми отримали реальну картину стану довкілля в Луганській і Донецькій області. Цього року пішли далі. Ми напрацювали вдосконалені інструменти моніторингу постраждалих територій”, – зазначив Семерак.

 

Подивитися на стан навколишнього довкілля на Донбасі можна тут. Система пропонує скачати загальний звіт, однак в реальному часі стан забруднення на карті зрозуміти важко. Так, при наведенні на  р. Казений Торець видно, що можна отримати звіти про контрольний забір якості поверхневих вод до 2009 року.

Нагадаємо, у Торецьку в зв’язку з поривом водогону оголошено надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Без води залишилося майже 43 тисячі осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: