На Донеччині бастують шахтарі вже 4 шахт

Діана Шароді
2018-10-17 13:57

image
Фото: РІАновини

З 1 жовтня гірники шахт “Котляревська” і “Курахівська” ДП “Селидіввугілля” протестують з вимогою виплатити заборговані гроші. 17 жовтня робітники ДП “Мирноградвугілля” приєдналися до мітингувальників з тією ж вимогою. Про це повідомляє голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

“Деяка частина спускається в шахту для того, щоб отримати право на виплату зарплат, але видобуток вугілля практично там не ведеться. Деякі взагалі на цей час жодного разу не спустилися у шахту. Деякі, хто на початку спускався в шахту, зараз не спускаються”, — зазначає Волинець.  

Нагадаємо, зарплату шахтарям заборгували ще з березня. Таким чином, на середину жовтня борг по Україні сягнув 994 мільйони гривень.

Як зазначає Волинець, проблема і в тому, що Міненерговугілля і сам міністр Ігор Насалик не звертають уваги на мільярдний борг перед шахтарями.

19 жовтня у Верховній Раді відбудуться комітетські слухання з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, де на порядок денний винесли питання щодо кризової ситуації у вугільній галузі.

Нагадаю, гірники страйкують вже 17-й день. Раніше, аби привернути увагу влади до вирішення їх проблеми, протестувальники кілька разів перекривали дорогу “Дніпро-Донецьк”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: