Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

На Донеччині благодійники розіграють сотні грантів серед молоді на розвиток бізнесу або навичок


image
Фото: з відкритих джерел

Маріупольська спілка молоді за кошти ЄС та Данської Ради з справ біженців розігрують сотні мікро-грантів для молоді Донеччини. Вони надають 850 євро на кращі ідеї для мікробізнесу та по 375 євро на удосконалення своїх навичок.  

 

Ці мікро-гранти розраховані для переселенців та молоді Донеччини.

“Це проект, який оголошує Маріупольська спілка молоді, та фінансування відбувається за рахунок Євросоюзу та Данської Ради у справах біженців. Проект розрахований на всю Донецьку область, та передбачає, що братиме участь тільки молодь від 18 до 35 років”, — розповіла Вільному радіо представниця Маріупольської спілки молоді Тетяна.

Проект поділяється на 2 напрями: бізнес-гранти та удосконалення своїх навичок.

Щоб взяти участь за першим напрямом, учаснику необхідно заповнити анкету натиснувши тут. Крім того, потрібно написати ідею для бізнесу, який буде необхідним та важливим для регіону. Переможці цих мікро-грантів для бізнесу зможуть отримати 850 євро.

Другий напрям необхідний для тих, хто вже володіє якимись навичками, але бажає їх удосконалити. Наприклад, різні курси підвищення кваліфікації, різні навчальні курси та інше. В анкеті потрібно вказати, наскільки важливо отримати цей грант, та як у майбутньому набуті навички можна ці знання використати. На навчання грантодавці дають 375 євро. Щоб заповнити анкету на отримання гранту натисніть тут.

Крім того, великі шанси на перемогу мають молоді жінки-заявниці, заявники з особливими потребами та іншими соціальними ризиками. Загалом планують розіграти 250 грантів та суму 165 тисяч євро.

Всі заявки буде розглядати конкурсна комісія, та навіть через тиждень після подачи заявки грантодавці можуть обрати переможця і перерахувати гроші. Заявку можна подати до 31 грудня 2019 року.

Організатори також зазначають, що участь в конкурсі повністю безкоштовна. Та наголосили, щоб люди остерігалися тих, хто просить оплату за будь-які послуги.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: