На Донеччині через псевдомінера шукали вибухівку у телефоні поліції. Його впіймали

В січні цього року чоловік зі Слов’янська подзвонив правоохоронцям, щоб сказати, що їхній телефон замінований. І одразу кинув слухавку. “Пожартувати” вирішив 49-річний чоловік.
Справу псевдомінера розглядав Слов’янський міськрайонний суд Донецької області. Про це журналістам Вільного радіо відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.
Суд встановив, що 6 січня 2020 року о 16:35 нетверезий житель Слов’янська подзвонив зі свого телефону на лінію 102, і повідомив, що мобільний телефон, який лежить в одному з кабінетів слідчих у Слов’янському відділі поліції начебто замінований.
Всіх присутніх в будівлі одразу евакуювали. Правоохоронці вже були на місці та чекали поки приїде бригада швидкої допомоги та вибухотехніки. Після обстеження будівлі сапери не знайшли міни ні в телефоні ні в іншому місці.
Менше, ніж через місяць, 1 лютого, поліція Донеччини повідомила, що правоохоронці змогли відстежити дзвінок. Телефонним “мінером” виявився 49-річний житель Слов’янська.
Чоловіку інкримінували статтю “Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності”. В суді він визнав свою провину та чоловіку присудили 2 роки тюрми, але звільнили від покарання на 1 рік іспитового періоду. Чоловік також має заплатити 1256 гривень за експертизи, але оплачувати збитки державі за виїзд на фальшивий виклик не буде.
Нагадаємо, у Слов’янську також винесли вирок чоловіку, який “замінував” місцевий супермаркет. Крім того, минулого року на Донеччині сталось декілька подібних випадків. Так, 8 серпня бомбу шукали в будівлі виконкому Бахмута і Краматорська, Краматорського суду, а також потязі Бахмут-Львів. Небезпечних предметів не знайшли.
Читайте також:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів
