Підтверджені випадки COVID-19 на 25.05.2020:

21245

В Україні
(623 померли, 7234 одужали)

148

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 62 одужали)

385

На непідконтрольній Донеччині
(11 померли, 102 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

На Донеччині екс-офіцера обласного військкомату оштрафували за незадекларовані 1,5 млн грн


image
Фото: з відкритих джерел

Військовий з Донецької області не все вказав у своєму звіті про доходи. За не вписані 1,5 млн грн в декларації його оштрафували.

 

Колишній офіцер мобілізаційного відділу обласного військкомату на Донеччині не задекларував  дохід сімейного бізнесу, яким володіла його дружина. Про це журналісти Вільного радіо дізнались з реєстру судових рішень.

Слідчі довели, що ці гроші жінка заробила як підприємиця у фірмі, яку заснувала на початку 2017 року. Діяльність фірми: архітектура, будівництво. Але до військової служби, співробітник військкомату ще з 2012 року займався підприємництвом в тій самій сфері. Тож, коли дружина відкрила свою фірму, він їй допомагав з кошторисами, бухгалтерією тощо. При цьому все одно не вказав в декларації її прибуток.

Для довідки:
Журналісти Вільного радіо знайшли декларацію чоловіка і з’ясували, що замість прибутку дружини, він вказав лише свою заробітну плату за рік — 167,3 тисячі гривень та одноразову грошову допомогу — 1200 гривень. Крім того, в нього в двох банках відкриті депозити на загальну суму близько 10 тисяч гривень. З цього йому відрахували в 2017 році відсоток півтисячі гривень. Також чоловік взяв понад 28 тисяч гривень в кредит. Кілька років поспіль він декларує також свою квартиру в Маріуполі, загальною площею 105 м.кв, і автомобіль “запорожець”.

На суді чоловік визнав свою провину та розкаявся. Йому інкримінували статтю “Декларування недостовірної інформації”. Обмеження волі цією санкцією не передбачається.

Суд визнав чоловіка винним, оштрафував його на 42,5 тисячі гривень та заборонив протягом року обіймати посади на військовій службі.

Зауважимо, в 2018 році чоловіка звільнили з військової служби за наказом командувача оперативного командування “Схід”. Причини звільнення у відкритому доступі немає. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: