На Донеччині голосувати не за місцем реєстрації в другому турі будуть на 60 тис менше людей, — ДРВ (Графіка)


image
Фото: Вільне радіо

Українці, які вирішили голосувати в другому турі виборах Президента 2019 не за місцем прописки, могли змінили місце голосування до 16 квітня. Та на другий тур охочих стало менше, ніж в першому турі.

 

До другого туру виборів Президента 2019 залишилось менше тижня. До 16 квітня ті виборці, які не можуть проголосувати за місцем реєстрації, могли змінити свою дільницю в Державному реєстрі виборців. Однак, змінити своє місце голосування захотіли менше людей, ніж в першому турі. Про це повідомляє ДРВ.

Перший тур виборів Президента 2019

На виборах Президента в другому турі менше ніж в першому

На першому турі своє місце голосування змінили 315 тисяч 725 людей. З них 25 тисяч 377 виборців вирішили голосувати в Донецькій області та 63 тисячі 869 людей навпаки — змінили місце голосування з Донецької області на іншу. Також, в першому турі 5 українців з-за кордону вирішили голосувати на Донеччині.

Більше людей хочуть голосувати в Києві.  48,5 тисяч людей з усієї країни перереєструвались та будуть голосувати в столиці.

Другий тур виборів Президента 2019

На виборах Президента в другому турі менше ніж в першому

На другий же тур в Державний реєстр виборців прийшли перереєструватись на 62 тисячі 911 людей менше. Скористались можливістю тимчасової зміни місця голосування 252 тисячі 814 виборців. В Донецькій області вирішили віддати свій голос 13 тисяч 588 людей, які змінили місце голосування. Майже 50 тисяч людей з Донецької області голосуватимуть в інших регіонах України. Бажання голосувати в Києві у людей майже не змінилось. В Києві планують проголосувати трохи більше 46 тисяч людей.

 

Нагадаємо, 21 квітня відбудеться другий тур Президентських виборів 2019. В нього вийшли два кандидати: чинний Президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

Крім того, ці кандидати планують зустрітися на дебатах. Відповідно до законодавства про вибори Президента України, вони мають відбутися за день до дня тиші, 19 квітня. Однак, наразі кожен із кандидатів висуває свої умови і домовитись про цю зустріч опонентів все ж не вдається.

Вільне радіо також підготувало тести-опитування “Наскільки добре ви знаєте свого кандидата?”.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: