Підтверджені випадки COVID-19 на 11.07.2020:

52 843

В Україні
(1372 померли, 25661 одужав)

758

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 271 одужав)

1360

На непідконтрольній Донеччині
(79 померли, 618 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

На Донеччині майже 700 підприємств незаконно забруднюють атмосферне повітря, — ДонОДА


image
Фото з відкритих джерел

У департаменті екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації провели інвентаризацію на підприємствах області. Виявилось, що майже 700 з них не мають дозволу на викиди в атмосферне повітря. Зразкові показники у Бахмутського району — документи є у всіх.

 

Про це повідомив заступник директора департаменту екології та природних ресурсів ДонОДА Олександр Лихач на засіданні колегії 28 лютого.

Посадовець розповів, що у 2019 році в області провели інвентаризацію понад 1500 підприємств. Виявилось, що дозвіл на викиди мають лише 335 з них. Ще 389 підприємств викидів не здійснюють.

“За інформацією, яку ми отримали від суб’єктів владних повноважень виявлені 673 суб’єкти господарювання, які здійснюють свою діяльність без оформлення дозволу на викиди. З кожним з них проведена робота, і лише 109 з них приступили до оформлення відповідної документації”, – говорить Олександр Лихач.

Так, за його словами, у Добропіллі інвентаризацію провели лише у 8 підприємствах, і дозволу не має жодне з них. У Дружківці таких суб’єктів 11.

Заступник директора департаменту екології та природних ресурсів ДонОДА підкреслив, що у Бахмутському та Волноваському районах немає підприємств, які працюють без дозволу на викиди забруднюючих речовин. У Бахмутському районі їх 23, а у Волноваському – 50.

“Складається враження, що адміністрації отримали реєстр виданих дозвільних документів і на цьому завершили роботу”, – каже посадовець.

Він додав, що в Добропільському районі проінвентаризували 9 підприємств. З них 7 мають дозвільний документ та ще 2 оформлюють його. А в Мангуському районі інвентаризацію не проводили взагалі.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: