На Донеччині мешкає майже 2 мільйони людей, – “перепис” кабміну


image
Фото з відкритих джерел

В Україні вперше провели електронний “перепис населення”. Згідно з отриманими даними, населення країни становить близько 37 млн 290 тис людей. Мешканців підконтрольної українському уряду частини Донеччини нарахували трохи менше, ніж 2 мільйони.

 

Про це заявив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

Він повідомив, що “перепис” проводили протягом трьох місяців. Дослідження обійшлося у 3,4 мільярда гривень. Ці гроші були закладені у держбюджет на 2020 рік. За словами Дубілета, збирати дані у режимі онлайн виявилося дешевше, ніж проводити реальне опитування.

У роботі використовували три різні методи оцінки. Одним з них став запит даних від мобільних операторів, які працюють в Україні.

За даними кабміну, на Донеччині мешкає майже 2 млн людей
Зображення: звіт за результатами “електронного перепису”

 

Крім того, під час збору даних користувалися інформацією держстату, податкової служби, РАЦСів, пенсійного фонду та інших структур, які оперують статистичними даними.

У звіті йдеться, що похибка визначеної чисельності населення не перевищує 2,86% від оцінок за кожним з цих методів.

Результати “е-перепису” відомі станом на 1 грудня 2019 року.

За отриманими даними виявилось, що в Україні проживають 37 мільйонів 289 тисяч людей.

Дубілет зазначив, що жінок в Україні більше, ніж чоловіків: 20 мільйонів 10 тисяч проти 17 мільйонів 280 тисяч. Для Донецької області таке співвідношення також є актуальним: 1 мільйон 81 тисяча 800 жінок та 899 тисяч 400 чоловіків. Усього ж на Донеччині проживає 1 мільйон 981 тисяча 200 людей.

Зазначимо, у держстаті вирахували, що на 1 грудня 2019 року у Донецькій області мало мешкати 4 мільйони 134 тисячі 399 людей.

На тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Криму “перепис” провести не вдалося.

Результати збору даних показали, що в Україні зареєстровані 5 мільйонів 756 тисяч дітей, що складає майже 15,5% від загальної кількості населення. Літніх людей трохи більше – 6 мільйонів 248 тисяч, що у відсотковому співвідношенні становить майже 17%.

Детальний звіт з результатами електронного перепису можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, наприкінці листопада минулого року стало відомо, що український уряд планує провести електронний перепис населення замість звичного. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: