Підтверджені випадки COVID-19 на 27.05.2020:

21 905

В Україні
(658 померли, 7995 одужали)

155

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 66 одужали)

435

На непідконтрольній Донеччині
(14 померли, 108 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

На Донеччині на лінії розмежування відкриють магазин і аптеку


image
Фото: з відкритих джерел

Вже у серпні цього року у прифронтовому селищі Зайцеве має з’явитися аптека та продуктовий магазин. Їх планує відкрити місцевий підприємець.

 

Наразі триває будівництво приміщення під магазин та аптеку, оскільки ті будівлі, які вже є у Зайцевому, занадто малі. Про це Вільному радіо розповів власник – Вадим, який і збирається відкривати нові інфраструктурні об’єкти. Прізвище чоловік попросив не називати.

“Буде і магазин, і аптека. Це продуктовий магазин, в якому буде куточок з побутовою хімією,” — розповів Вільному радіо підприємець.

Вадим додав, що збирається відкривати не тільки аптеку та магазин.

“Більше того, ми плануємо там ще і “Нову пошту” відкрити, але у нас не виходить контакт з керівництвом. Ми намагаємося вийти на Київ або ще на когось, хто відповідає за розвиток регіональної мережі. Під “Нову пошту” є навіть приміщення, гроші, персонал,” — зазначив підприємець.

За словами Вадима, він планує розширити інфраструктуру у Зайцевому для того, щоб місцеві жителі могли отримувати всі послуги, не виїжджаючи за межі селища.

“Може комусь і треба буде за якимись специфічними послугами їхати до Бахмута, але я хочу, щоб основна маса людей отримувала тут, на вільній від окупації території, все, що їм потрібно”, — підкреслив Вадим.

Нагадаємо, що у інтерв’ю Вільному радіо голова ВЦА селища Зайцеве Володимир Весьолкін розповів, що 80% витрат на відкриття Ощадбанку у Зайцевому, лягли на підприємців, які зробили ремонт і надали майже готове приміщення. За півтора роки місцеві підприємці створили 6 робочих місць, за рахунок Ощадбанку  роботу отримали три мешканці селища.

Читайте також:

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: