На Донеччині не вистачає лікарів швидкої допомоги


image
Фото: з відкритих джерел

У Донецькій області дефіцит лікарів екстреної медичної допомоги. Бригади не укомплектовані лікарями навіть на половину. Про це Вільному радіо повідомили в Департаменті охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації у відповідь на інформаційний запит.

 

Згідно з інформацією, яку надали Вільному радіо, штат лікарів екстреної допомоги укомплектований лише на 34,1 %, штат середніх медичних спеціалістів — на 79,8%.

Зазначимо, при повній укомплектованості в Донецькому обласному центрі медичної допомоги має працювати 545 лікарів (всього є 545,5 ставок) та 1213 середніх медичних працівників (всього є 1213,75 ставок).

Ті, хто працюють, по області загалом виїжджають на 1000-1200 викликів щодня. А, наприклад, за лютий швидка їздила на більш ніж 28,5 тис викликів по області. З яких 1255 були хибними або безрезультатними.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: